На Луганщині затримали палія полів, заявив голова ОДА

Голова Луганської ОДА Сергій Гайдай розповів про те, чому могла початися масштабна пожежа в області

На Луганщині затримали палія полів, заявив голова ОДА

Затримано палія з оприлюдненого відео на Луганщині. Про це розповів голова Луганської ОДА Сергій Гайдай в ефірі каналу "Україна 24".

"Ще проводяться слідчі дії, обробляються телефонні дзвінки на службу рятувальників, обробляються дані з камер. Поки що зарано робити якісь висновки (про причини великої пожежі на Луганщині — ред.). 

Затримали палія, який підпалював власне поле, щоб не витрачати гроші на збір залишків після збору врожаю. Але ми поки що не можемо говорити, що саме від цього пішла пожежа в наш бік", — сказав він.

Популярні відео

Гайдай зазначив, що особу людини з відео підтверджено.

"Ссаме ця людина була на відео, яке поширили в соцмережах, яка на автомобілі підпалює поле на Луганщині. Але я не виключаю будь-який варіант. Це може бути чиясь недбалість, необережність, а можливо і навмисний підпал", — сказав він.

Нагадаємо, на Луганщині 6 липня почалася велика лісова пожежа, внаслідок якої загинуло п'ять людей, згоріло понад сто будівель. Пізніше у мережі з'явилося відео з ймовірними паліями, через яких могли початися масштабні пожежі. На ролику видно, як невідомі навмисно підпалюють скошене поле.

Джерело Україна 24 Теги