Не треба терпіти знущання – психологиня дала поради жертвам насильства

Кожна людина має право на щасливе життя

Не треба терпіти знущання – психологиня дала поради жертвам насильства

Психологиня Альона Грицай в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла, як треба діяти тим, хто зіткнувся з проблемою домашнього насильства.

«Кожна людина має право на щасливе життя. Вона не повинна терпіти знущання зі сторони будь-кого. Я розумію, що люди, які тривалий час перебувають у ситуації насильства, вони відчувають страх, відчай, розчарування в житті. І, як показує практика, – потім це вже високий рівень тривожності. Це низька самооцінка тощо. Тому люди не звертаються по допомогу», - зазначила експертка.

Популярні відео

За її словами, треба намагатися контактувати більше з людьми. Тому що кривдник робить навмисно так, що людина перестає спілкуватися з людьми, які її оточують, з рідними, саме з тими людьми, які можуть надати підтримку.

«Якщо жінки мене чують, я раджу звертатися по допомогу насамперед до рідних, щоб ті їх підтримали, це буде додатковий ресурс. Треба відшукати ресурс у собі і займатись тим, що подобається, тим, що приносить задоволення. І звертатися до професійних психологів», - наголосила Грицай.

Раніше народна депутатка, учасниця постійної делегації у ПАРЄ Леся Василенко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, чому Стамбульська конвенція, яка має захищати жінок від насильства, досі не ратифікована в Україні. 

 
Джерело Україна 24 Теги