Росія піде в наступ - експерт про перемовини щодо Донбасу

Політтехнолог Андрій Золотарьов вважає, що Кремль відправив Україні "чіткий сигнал"

Росія піде в наступ - експерт про перемовини щодо Донбасу

Росія на перемовинах по Донбасу перейде в дипломатичний наступ, щоб максимально перекласти на Україну відповідальність за ситуацію в ОРДЛО.

Такий прогноз озвучив в ефірі телеканалу "Україна 24" політтехнолог Андрій Золотарьов.

Коментуючи результати перемовин Тристоронньої контактної групи, експерт заявив:

"Сторони домовилися домовлятися. Добре те, що не відбулося розриву, але тривожний сигнал... Багато говорили, що 7 липня Путін нападе. Інший момент, дедлайн, який виставила російська сторона, - це чіткий сигнал того, що Росія готується перейти в дипломатичний наступ. Так, ми можемо обговорювати гуманітарні питання й питання безпеки. І тут може бути прогрес, може пройти ще обмін полоненими".

Читайте також: Є непопулярна формула - політолог розповів, що робити з Донбасом

При цьому політтехнолог спрогнозував, що "Росія перейде в наступ, і головний меседж цього політичного наступу буде про те, що проблема не в Москві, а в Києві".

"До цього треба бути готовими. В української сторони зараз більш зважена риторика. Зрозуміло, що, можливо, восени постане питання про план "Б". І, мені здається, цим планом може стати ідея про миротворців. Але те, що Росія активізується в цих питаннях, даю гарантію", - підкреслив Золотарьов.

Популярні відео

Зазначимо, що Росія на перемовинах по Донбасу зажадала від України до 6 липня подати проєкт змін до Конституції, де буде прописано особливий статус для ОРДЛО. Українська сторона відповіла відмовою, після чого в Кремлі заявили, що перемовини "зайшли в глухий кут".

Крім того, представник Донецька у Тристоронній контактній групі по Донбасу Денис Казанський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що Україна на переговорах по Донбасу підняла питання повернення територій ОРДЛО, які, згідно з Мінськими угодами, повинні бути під українським контролем. Росія відмовляється виконувати цю умову.

Джерело Україна 24 Теги