Злочинний папірець - очільник "Нацкорпусу" про Мінські угоди

Андрій Білецький заявив, що Україна ніколи не піде на федералізацію і створення "народної міліції" з бойовиків

Злочинний папірець - очільник "Нацкорпусу" про Мінські угоди

Лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Мінські угоди щодо Донбасу підривають суверенітет України й порушують її Конституцію.

"Мінськ" - це абсолютно злочинний папірець, бо він порушує Конституцію України. Там ми унітарна держава, а в "Мінську" прописана федералізація держави і створення фактично незалежних збройних формувань на двох територіях. Створення ОРДЛО, які мають власну вертикаль влади, - це де-факто і де-юре федералізація, не можна це трактувати інакше. Ніколи Україна в майбутньому не піде на подібний формат - амністія, створення "народної міліції" з бойовиків", - зауважив глава "Нацкорпусу".

Популярні відео

Читайте також: Перемовини щодо Донбасу: політологиня пояснила, чим незадоволена Росія

Білецький висловив упевненість у тому, що Мінські домовленості треба переписувати, а ситуацію на Донбасі - заморозити на кілька років.

"Ситуацію треба буде заморозити і розвивати країну, тому що Росія зараз геополітично, з військової точки зору, сильніша. Інакше ми ні з чим не прийдемо на ці перемовини, Росія буде тиснути. Мінімальний термін для цього - п'ять років", - заявив він.

Нагадаємо, раніше віцепрем'єр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі телеканалу "Україна 24" визнав, що Мінські угоди втратили актуальність.

 
Джерело Україна 24 Теги