Глава "Нацкорпусу" розповів, як Україна повинна вчинити з Кримом

Проблеми з прісною водою не змусять окупантів залишити півострів, вважає Андрій Білецький

Глава "Нацкорпусу" розповів, як Україна повинна вчинити з Кримом

Лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Україна за жодних умов не повинна давати воду в окупований Крим, щоб не спрощувати життя Росії. За його словами, будь-які постачання з території материкової України на півострів потрібно "обнулити".

"Ми не повинні себе обманювати. Росіяни можуть вирішити питання, як, наприклад, з Кримським мостом, про який у нас казали, що не збудують. Саудівська Аравія і ОАЕ живуть завдяки опріснювальним заводам. Інша справа, що ці заводи вимагають космічних грошей, мільярди доларів, які Росія має вкласти. Простіше вкласти ці гроші, ніж віддати Крим Україні. Якісь дитячі схеми "а ми не дамо їм воду, поки Росія не піде". Це не та ситуація, де б Росія пішла виключно через воду", - заявив лідер "Нацкорпусу".

Читайте також: Війська Росії біля кордонів України: генерал пояснив, чи є загроза

Білецький зазначив, що будь-який конфлікт має не лише військовий, а й економічний вимір.

"Тому цієї миті ми не повинні спрощувати окупантові його економічне життя. Питання постачання електроенергії, води, продуктів - це конфлікт, вони повинні бути просто обнулені", - підкреслив він.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше відома журналістка Олеся Бацман в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, що Росія лякає Україну військовим вторгненням заради постачання води в окупований Крим.

Джерело Україна 24 Теги