Вибори в ОРДЛО: відома журналістка назвала важливу умову для проведення

Олеся Бацман заявила, що українців на непідконтрольних територіях потрібно рятувати від пропаганди РФ

Вибори в ОРДЛО: відома журналістка назвала важливу умову для проведення

Перед проведенням місцевих виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей потрібен "перехідний період", щоб звільнити жителів Донбасу від впливу російської пропаганди.

Таку думку висловила в ефірі телеканалу "Україна 24" журналістка, головна редакторка видання "Гордон" Олеся Бацман, коментуючи плани української влади щодо виборів в ОРДЛО.

"Якщо говорити про вибори там, то їх можна проводити після періоду адаптації, щоб насамперед ми могли відключити російські телеканали, які там ллють на голови людей інформаційні помиї. Ми, можливо, недооцінюємо те, що відбувається сьогодні за лінією розмежування в головах українців, які там залишилися", - заявила Бацман.

Популярні відео

Читайте також: Жителі ОРДЛО виберуть Україну - Казанський назвав причину

За її словами, сепаратистські сайти продовжують активно поширювати антиукраїнську пропаганду.

"Буквально щодня там виходять новини про те, що українська армія обстрілює житлові будинки, квартали, садочки. Люди там живуть зовсім іншим порядком денним, плюс харчуються інформаційним пропагандистським л*йном, яке їм дає Соловйов, Кисельов і т.д. Потрібно зробити перехідний період, коли територія ментально й інформаційно разом з людьми інтегруватиметься, і буде чути те, що відбувається тут", - зазначила журналістка.

Раніше представники української влади неодноразово озвучували ідею щодо проведення місцевих виборів в окупованих районах Донбасу в жовтні 2020 року - разом з іншими регіонами України.

Проте 9 липня віце-прем'єр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі каналу "Україна 24" визнав, що восени виборів в ОРДЛО не буде.

Джерело Україна 24 Теги