Звільнення під час карантину: експертка розповіла, що робити

Експертка назвала способи розв'язання проблеми з незаконним звільненням

Звільнення під час карантину: експертка розповіла, що робити

Експертка з трудового права Світлана Кожушко розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24", що робити, якщо працівник пішов у відпустку власним коштом, а його в цей час звільнили.

"Наше законодавство не є монолітним. Є кодекс, але є й цілий масив нормативно-правових актів, які додатково допомагають все це регулювати. Є постанова, яка була ухвалена в березні і яка говорила про те, щоб роботодавці зберегли свій трудовий потенціал на підприємстві. Можна це робити законним шляхом - оголошенням простою. Це потрібно було робити вчасно", — заявила вона.

Читайте також: Що робити, якщо не вистачає страхового стажу — в Мінсоцполітики дали пораду

Експертка розповіла, що робити, якщо відбулося незаконне звільнення.

"Якщо трудові відносини оформлені належним чином, то при скороченні з посади працівника повинні в письмовому вигляді, під підпис повідомляти за 2 місяці. Людина не могла прийти (з неоплачуваної відпустки - ред.), а їй сказали "до побачення". Такого не може бути.

Для вирішення є кілька шляхів. Якщо це велике підприємство, на якому створена профспілка, то потрібно звернутися до профспілки. Є людина членом спілки чи ні, спілка повинна її захищати, в ідеалі. Далі, є Держслужба з питань праці. Вони приймають заяви, але не виїжджають на перевірки щодо порушень трудових прав. Але це все фіксується. Перевірки будуть дозволені, коли закінчиться карантин. Також можна звернутися в поліцію", — зазначила вона.

Популярні відео

Раніше експерт розповів, скільки українців втратили роботу через карантин.

Джерело Україна 24 Теги