Сподіваємося на нові ліки — лікарка розповіла, як лікують від коронавірусу

Лікарка пояснила, чому важливо дочекатися винаходу вакцини від коронавірусу

Сподіваємося на нові ліки — лікарка розповіла, як лікують від  коронавірусу

Як зараз лікують пацієнтів від коронавірусу і чи можна розслабитися без вакцини, розповіла лікарка Інна Андрусович в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Вже розроблені схеми та алгоритми, за якими ми можемо досягти успіху в лікуванні коронавірусу. Є також багато нових відкриттів, наприклад, ми спостерігаємо за фавіпіравіром, який випробовують у Японії, США та Росії. Крім вакцинації, ми сподіваємося і на нові ліки проти коронавірусу, тоді лікування стане не таким складним, і все налагодиться", — сказала вона.

Читайте також: Працюємо на межі — лікар назвав патології, що ускладнюють лікування COVID-19

При цьому лікарка підкреслила, що вакцинація також дуже важлива для боротьби з поширенням хвороби.

"Досвід попередніх пандемій показує, що вакцинація дуже важлива, адже ми отримуємо нехай штучний, але імунітет", — сказала вона.

Популярні відео

За словами Андрусович, імунітет дуже добре тримається впродовж чотирьох місяців, а потім трохи знижується, тому точно сказати, скільки часу людина не захворіє, поки не можна. Також вона навела приклади хвороб, які вдалося повністю перемогти завдяки щепленням.

"Ми знаємо два приклади, коли вакцинація допомогла перемогти хворобу, — це поліомієліт і натуральна віспа. Тоді всі вакцинувалися і забули взагалі про цю хворобу. Будемо сподіватися, що з коронавірусом виправдається найоптимістичніший прогноз, зроблять таке відкриття (вакцину — ред.), всі по максимуму вакцинуються, і ми здолаємо хворобу", — сказала вона.

Раніше лікарка розповіла, коли в українців з'явиться колективний імунітет від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги