"Придумають ремонт": нардеп розповів, як можуть відключити воду за борги

За словами Кучеренка, скаржитися в такому випадку буде складно

"Придумають ремонт": нардеп розповів, як можуть відключити воду за борги

Народний депутат від фракції "Батьківщина" Олексій Кучеренко вважає, що водоканал може придумати спосіб, щоб відключити людей від водопостачання, хоча не має права цього робити.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Україна 24", відповідаючи на запитання телеглядача про те, чи може водоканал відключити від води весь під'їзд через заборгованість кількох людей.

"Він не має права відключати від водопостачання, але він, щоб вибити ці борги, намагатиметься знайти якусь технічну в регламенті підставу, скажімо, придумати ремонт. "Ми не відключаємо вас, ми просто не надаємо послугу, тому що не маємо права (відключати - ред.)", - сказав нардеп.

Популярні відео

Читайте також: Іржава вода з крана: нардеп розповів, чи допоможе ЖЕК

За словами Кучеренка, скаржитися на такі дії досить складно.

"Згідно з чинним законодавством, ви можете скаржитися водоканалу. Результат буде нульовий. Теоретично, якщо ви в змозі написати правильну заяву, звертатися треба в НКРЕКП. Але потрібно правильно писати заяву, бо інакше вам її повернуть з формальних причин", - сказав Кучеренко.

Нагадаємо, раніше координатор програм ЖКГ громадянської мережі "Опора" Тетяна Бойко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла про людей, які не платять за послуги ЖКГ, і що з ними робити.

Джерело Україна 24 Теги