Іржава вода з крана: нардеп розповів, чи допоможе ЖЕК

Олексій Кучеренко пояснив, чи зобов'язаний ЖЕК вирішувати проблеми з водопостачанням

Іржава вода з крана: нардеп розповів, чи допоможе ЖЕК

ЖЕК не зобов'язаний вирішувати проблему з якістю водопостачання, заявив нардеп від фракції "Батьківщина" Олексій Кучеренко в ефірі каналу "Україна 24". Так він відповів на запитання глядачки, що робити, якщо з крана постійно тече іржава вода, а у ЖЕКу сказали, що експлуатація мереж в нормі та ремонтувати нічого не будуть.

"ЖЕК формально відписався, але на превеликий жаль ЖЕК просто вас дипломатично послав, але він, згідно з діючим законодавством, де-факто та де-юре абсолютно правий. Бо чинні закони говорять, що це будинок не ЖЕКу і внутрішньобудинкові мережі не ЖЕКу. Це є власність ваша. Ви є власником квартири та всі власники одночасно є співвласниками будинку".

Популярні відео

Кучеренко пояснив, що в ЖЕКу можуть піти назустріч, але це не гарантовано.

"Ані держава, ані комунальний ЖЕК, ані місто не несуть перед вами ніякої відповідальності за те, що там щось треба робити, за те, що у вас там іржава вода. Максимум, можна їх попросити, і вони або допоможуть, або не допоможуть", — сказав він.

Раніше Кучеренко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що відсутність штрафів не дає українцям дозволу не платити за послуги ЖКГ.

Джерело Україна 24 Теги