"Істерика: і плачу, і сміюся" — місцеві жителі про пожежі на Луганщині

Жителі селищ на Луганщині, де вирує пожежа, розповіли про свій стан

"Істерика: і плачу, і сміюся" — місцеві жителі про пожежі на Луганщині

На Луганщині продовжують гасити лісову пожежу. Що зараз відбувається в навколишніх населених пунктах, розповіли журналісти каналу "Україна 24" з місця подій.

Переважна більшість людей відмовилася від евакуації в спеціально відведені місця і залишилася жити в селі (Смолянинове - ред.) — у друзів, знайомих, сусідів. Частина людей до цього часу перебувають у лікарні. Журналісти сьогодні пройшлися вулицями села, жителі й досі шоковані, розповів кореспондент Олександр Махов.

Читайте також: Гасіння пожежі на Луганщині ускладнене — в ДСНС назвали причини

"Заспокійливе пили, пили. Воно ж як, заспокоївся, а сьогодні вже все, у мене починається істерика — і плачу, і сміюся. Вже не знаю, що... Все труситься. Приїхала швидка, перевірили нас, сказали, що тиск сильний — треба пити", — розповіла одна з постраждалих.

"Це вогненна куля, ось такі кулі летять, ударяються об землю і розлітаються, і горить, як порох", — говорить інший місцевий житель.

Популярні відео

Раніше повідомлялося, що в населеному пункті Смолянинове уже немає відкритого вогню, але є осередки в сосновому лісі. Наразі відомо про 5 жертв в результаті пожеж.

Джерело Україна 24 Теги