У Авакова придумали нове покарання для порушників ПДР: чого чекати водіям

В МВС хочуть перейняти досвід країн Європи щодо боротьби з недисциплінованими водіями

У Авакова придумали нове покарання для порушників ПДР: чого чекати водіям

В Україні для водіїв, які злісно порушують правила дорожнього руху, необхідно запровадити систему штрафних балів, щоб змусити їх перескладати іспит на права.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Мартиненко.

"Ми напрацьовуємо механізм для тих порушників правил дорожнього руху, які багато разів порушують і не можуть примиритися з тим, що їх карають, документують, фіксують порушення правил дорожнього руху. У нас в міністерстві ініціатива, щоб тих людей, в яких накопичується певна кількість штрафів, направляти на перескладання, щоб поцікавитись, чи насправді вони знають правила дорожнього руху", - повідомив радник міністра.

Читайте також

Мартиненко зазначив, що в деяких країнах Європи вже працює накопичувальна система - по сумі балів за ті чи інші порушення ПДР водій відправляється на перескладання іспиту на керування транспортним засобом.

Популярні відео

Нагадаємо, радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що після запровадження на дорогах України відеофіксації серйозною проблемою залишаються водії на "євробляхах", які можуть уникати штрафів.

Джерело Україна 24 Теги