Відеофіксація на дорогах: у Авакова назвали серйозну проблему

У МВС хочуть вирішити питання водіїв на "євробляхах"

Відеофіксація на дорогах: у Авакова назвали серйозну проблему

Після запровадження на дорогах України відеофіксації перевищення швидкості серйозною проблемою залишаються водії на "євробляхах", які можуть уникати штрафів за порушення ПДР.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Мартиненко.

На запитання телеглядача, як каратимуть водіїв на "євробляхах" за перевищення швидкості, Мартиненко відповів:

"Водії на "євробляхах" – це окрема дуже болюча тема. Це порушники не тільки правил дорожнього руху, а ще й митного законодавства. Державні органи роблять дуже багато для того, щоб це питання взагалі зняти".

Популярні відео

Читайте також: Як відеофіксація на дорогах вплинула на водіїв – у МВС озвучили дані

При цьому радник голови МВД повідомив, що правоохоронці можуть карати громадян інших країн, які порушують ПДР на авто іноземної реєстрації:

"Якщо, наприклад, на цьому транспортному засобі рухається іноземець, бо в нас і іноземці рухаються, а не тільки ті, хто пригнав в обхід закону ці транспортні засоби, то при виїзді цього громадянина за межі країни йому ця постанова буде вручена представниками Державної прикордонної служби. Відповідно, вона в цей момент почне діяти, і буде потрібно оплатити цей штраф не затягуючи. Інше питання буде тоді, коли людина штраф відмовиться платити... Якщо людина далі приїде на території України, будуть подальші санкції".

Раніше автоюрист Володимир Володарський в ефірі каналу "Україна 24" розповідав про те, як можна оскаржити штрафи за відеофіксацію.

Джерело Україна 24 Теги