В Україні готуються складати ЗНО з історії - вчитель розповів, на що звернути увагу

Викладач пояснив, чому з програми прибрали всесвітню історію

В Україні готуються складати ЗНО з історії - вчитель розповів, на що звернути увагу

Учитель історії Володимир Половський в ефірі каналу "Україна 24" розповів, про що слід пам'ятати тим, хто складає зовнішнє незалежне тестування (ЗНО) з історії України.

"Головна порада менше ніж за добу до початку ЗНО - виспатися, якщо голова свіжа, вона зможе думати і працювати. Складно сказати, на які саме розділи потрібно звернути увагу при підготовці, тому що ЗНО включає в себе всю програму. В тому числі тих, хто планує вступати до вишу, цікавитиме все, - сказав учитель.

Перші 30 питань - це XX-XXI століття, решта це матеріали за всі попередні роки. Тому складно втрапити".

Популярні відео

Читайте також: Скасування пробного ЗНО: в Кабміні придумали, як повернути гроші учасникам

Половський також пояснив, чому в ЗНО зараз не включена всесвітня історія.

"Всесвітня історія була окремим предметом за вибором, але оскільки її дуже мало вибирали, її просто прибрали, не було попиту. Я в цілому позитивно ставлюся до інтеграції обох історій і вивчення її комплексно, в будь-якому випадку програма дозволяє синхронізувати окремо взяті теми" , - сказав Половський.

Нагадаємо, ЗНО з історії України відбудеться 9 липня.

Раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" головний експерт з питань освіти і науки "Реанімаційного пакета реформ" Наталія Шульга розповіла, що звільнення одинадцятикласників від обов'язкової державної підсумкової атестації та добровільне складання ЗНО дали випускникам шкіл можливість додатково подумати, чи потрібно їм вступати до закладів вищої освіти.

Джерело Україна 24 Теги