Російські шпигуни в Україні: політолог дав пораду спецслужбам

В України дуже потужний ворог, і він застосовує агентуру різного плану

Російські шпигуни в Україні: політолог дав пораду спецслужбам

Політолог Олег Лісний в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про необхідність для українських спецслужб показувати результати діяльності щодо затримання шпигунів.

«У нас дуже потужний ворог, і він застосовує агентуру різного плану. Ми не повинні вважати, що тут приходять «штірліци» і якісно сидять, як у фільмі. Я впевнений, що це різні верстви населення, різні групи. Це і ті, хто чутки розповсюджують, ті, хто в соцмережах працюють, ті, хто дійсно збирає інформацію, ті, хто вербують людей», - зазначив політолог.

За його словами, українські спецслужби повинні якомога більше результатів своєї роботи показувати.

«Це профілактика. Щоб той, кому там платять 300 доларів за те, щоб він щось зробив, розумів, що він може сісти на 8-10 років, і про це думав. Треба обов’язково показувати завершений процес – зловили, розповів (на камеру – ред.), щоб з них не робили героїв, що ніби він мовчить і нікого не здає», - наголосив Лісний.  

Читайте також: Затримання російського шпигуна в Києві: подробиці від колишнього СБУшника

Популярні відео

7 липня Служба безпеки України повідомила про затримання в Києві громадянина К., який впродовж 2014-2020 років здійснював функції одного з «кураторів» керівників так званого «ДНР» за лінією Головного розвідувального управління Генерального Штабу Збройних Сил РФ.

Зокрема, як позаштатний представник спецслужб РФ він брав активну участь у створенні так званого «Розвідувального управління ДНР» та інших підрозділів зазначеної терористичної організації.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України виявила чиновника одного з міністерств, який передавав секретні документи стороннім особам.

Джерело Україна 24 Теги