Затримання російського шпигуна в Києві: подробиці від колишнього СБУшника

Ця людина використовувалася для кураторства при створенні спецслужб «ДНР» і «ЛНР»

Затримання російського шпигуна в Києві: подробиці від колишнього СБУшника

Ексзаступник керівника СБУ Віктор Ягун в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів подробиці про затриманого напередодні позаштатного співробітника ГРУ, який був одним із кураторів керівництва «ДНР».

«За інформацією, якою я володію, це людина, яка технічно використовувалася для кураторства при створенні так званих правоохоронних чи спеціальних служб «ДНР» і «ЛНР», - заявив ексзаступник керівника СБУ.

Популярні відео

За його словами, навряд чи затриманий є носієм якоїсь таємної інформації.

«Тобто він не стільки носій якоїсь інформації таємної, скільки носій інформації, хто безпосередньо з Російської Федерації брав участь у створенні так званих спецслужб тих квазіутворень», - наголосив Ягун.

7 липня Служба безпеки України повідомила про затримання в Києві громадянина К., який впродовж 2014-2020 років здійснював функції одного з «кураторів» керівників так званого «ДНР» за лінією Головного розвідувального управління Генерального Штабу Збройних Сил РФ.

Зокрема, як позаштатний представник спецслужб РФ він брав активну участь у створенні так званого «Розвідувального управління ДНР» та інших підрозділів зазначеної терористичної організації.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України виявила чиновника одного з міністерств, який передавав секретні документи стороннім особам.

 

Джерело Україна 24 Теги