Страшні пожежі в Луганській області: експерт дав пораду кожному українцю

Страховий поліс - це додатковий запобіжник

Страшні пожежі в Луганській області: експерт дав пораду кожному українцю

Керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі телеканалу «Україна 24» порадив українцям страхувати своє майно, щоб мати відшкодування у випадку втрати від пожеж, як в Луганській області останні два дні.

«Ситуація з пожежами на Луганщині нас підштовхує до того, щоби думати кожному про те, що потрібно страхувати все що тільки можна страхувати, не зважаючи на недосконалий український ринок фінансових послуг, те, що є шахраї на ринку», - зазначив експерт.

За його словами, страхування дає гарантії на відшкодування.

«Нам треба давно зрозуміти, що природні катастрофи та інші, нас мають підштовхувати до того, щоб страхувати, якось мінімізувати ризики і через приватну сферу, через приватні страхові компанії. Це не дешево, страховий поліс купується на рік, я деталей не знаю, але це як ще один додатковий запобіжник, який потім дає гарантію відшкодування якихось фінансових трат», - наголосив Мусієнко.

Читайте також: Пожежа на Луганщині: Зеленський назвав суму компенсацій постраждалим

Популярні відео

Раніше повідомлялося, що в населеному пункті Смоляниново уже немає відкритого вогню, але є осередки в сосновому лісі. Наразі відомо про 5 жертв в результаті пожеж.

Джерело Україна 24 Теги