Готуємося до найгіршого варіанту – міністр про епідемію коронавірусу

Останні чотири тижні в Україні спостерігається зростання захворюваності

Готуємося до найгіршого варіанту – міністр про епідемію коронавірусу

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що в Україні зростає захворюваність на коронавірус, на осінь система охорони здоров’я готуватиметься до "найгіршого варіанту".

"У нас триває епідемія. По кількості захворювань у нас є зростання. І нам дуже потрібен контроль, контроль заради безпеки і здоров’я наших громадян. Розраховую, що депутати підтримають цей законопроєкт (про штрафи за неносіння масок – ред.). Якщо ми проаналізуємо, як у нас відбувався розвиток епідемії, то можемо побачити, що ми зафіксувалися на певному рівні 300-400 хворих, почали процес пом’якшення, прийшли до адаптивного карантину... Але деякі люди зрозуміли це як повний вихід з карантину – і останні 4 тижні ми спостерігаємо зростання", - розповів міністр.

Популярні відео

Читайте також: Політолог назвав несподіваний плюс коронакризи

Степанов назвав регіони-лідери за поширенням коронавірусу – Львівська область, Закарпаття і Київ.

"Тому ми знаходимося в пандемії… Щодо того, до чого ми готуємося восени, звичайно, наше основне завдання – підготувати максимально систему охорони здоров’я. Ми завжди готуємося до найгіршого варіанту, щоб ми були здатні надавати медичну допомогу всім без виключення. За три місяці ми підготували систему, і зараз і по ефективності лікування, і по забезпеченості лікарень ми знаходимося в набагато кращих умовах, ніж це було три місяці тому", - сказав він.

Нагадаємо, головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, скільки хворих на коронавірус насправді треба госпіталізувати.

Джерело Україна 24 Теги