"Пастка бідності": ексміністр поділився трагічною історією з життя

Тимофій Милованов розповів, як загинула його мати

"Пастка бідності": ексміністр поділився трагічною історією з життя

Ексміністр економіки України Тимофій Милованов в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що країна живе у пастці бідності й корупції, і навів як приклад трагічну історію з власного життя.

"Майже вся країна живе в тому, що називається пастка бідності. Ви потрапили і в вас настільки мало грошей, що ви не можете відкласти гроші на те, щоб, наприклад, інвестувати в свою пенсію чи заощадити на чорний день. І тоді у вас трапляється щось, якась хвороба, де потрібно інколи платити або хабаря, або йти в приватну клініку, щоб вилікувати ваших батьків", - сказав він.

Популярні відео

На запитання ведучих, чи довелося йому давати хабарі, ексміністр заявив:

"Так, і дуже багато. Це трагічна історія. В мене мама загинула. Вона потрапила в аварію під Полтавою і потім ще шість днів жива була. Це було майже 10 років тому. Я тоді, щоб її нормально лікували, заплатив 20 тисяч доларів з кишені хабарів. Що мене найбільше принизило і привело в жахливий стан - ми домовилися про приватну швидку, щоб вивезти з полтавської лікарні, де не було рентгену, а всі робили вигляд, що все працює... Ми хабаря заплатили, щоб забрати звідти маму. Ми привозимо її в Київ, і лікар, що приймає в інституті нейрохірургії, поки ми йому не дали 500 гривень, швидка чекала з мамою і вони її не приймали в відділення, "не було місць".

Милованов зауважив, що коли він став міністром, він "максимально звільняв корупціонерів".

"Справжня біда від корупції не в тому, що хтось стає несправедливо багатим, а в тому, що держава не працює як має", - додав він.

Колишній міністр економіки Тимофій Милованов в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, як відкладає собі на пенсію.

Джерело Україна 24 Теги