Чотири пакети від коронавірусу - ексміністр розповів про безкоштовне лікування

Колишній міністр охорони здоров'я вважає, що до держбюджету закладено достатньо коштів

Чотири пакети від коронавірусу - ексміністр розповів про безкоштовне лікування

Колишній міністр охорони здоров'я Олег Мусій радить отримати компенсацію за витрати на лікування від коронавірусної хвороби.

Про це він розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", відповідаючи на запитання телеглядачки, яка розповіла, що чоловік лікувався в лікарні, а вона вдома, і на ліки вони витратили близько 20 тис. грн.

"Насамперед потрібно звертатися до головного лікаря тієї лікарні, де лікувався чоловік. Далі - до свого сімейного лікаря, який радив лікуватися вдома", - сказав ексміністр.

Популярні відео

Читайте також: Політолог назвав несподіваний плюс коронакризи

За словами Мусія, в держбюджеті закладені кошти на лікування громадян.

"Існують чотири пакети (лікування - ред.), держава за всіма отримала в бюджеті величезні гроші для того, щоб забезпечити людей. Ці ліки повинні були б бути. Якщо їх немає - це прямий шлях писати офіційні заяви на ім'я головного лікаря, або в департамент охорони здоров'я місцевої адміністрації, докласти чек і вимагати повернення коштів", - сказав Мусій.

Нагадаємо, головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", чому в Києві неможливо зробити ІФА-тест на коронавірус менш ніж за 2 300 гривень, хоча влада обіцяла тестування по 270 гривень.

Джерело Україна 24 Теги