Затримання в Греції: українцям сильно пощастило, експерт пояснив причину

Експерт розповів, чому важливо уникнути депортації з будь-якої країни

Затримання в Греції: українцям сильно пощастило, експерт пояснив причину

Депортація тягне за собою санкції, тому бажано уникнути її. Про це розповів експерт з міжнародного права Євген Огарков в ефірі телеканалу "Україна 24", коментуючи ситуацію з українцями, яких не впустили до Греції.

"Є офіційна інформація, що завдяки спілкуванню через дипломатичні канали вирішено, що повернення з Греції цих наших туристів не буде супроводжуватися визначенням "депортація". Адже депортація — це повернення громадян, які намагалися незаконним шляхом перетнути лінію кордону певної країни. 

Депортація, що головне, тягне за собою відповідальність. У випадку Греції - це заборона в'їзду на територію всього Європейського Союзу впродовж п'яти років", — сказав він.

Експерт зазначив, що на його думку, цей випадок не підпадає під депортацію, оскільки українці намагалися перетнути кордон Греції законним шляхом. Вони не мали повної інформації й тому повертаються додому.

Популярні відео

Додамо, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що трьох осіб з групи туристів зрештою впустили до Греції, всі решта ввечері 7 липня повернуться додому. Повернення буде здійснено коштом авіакомпаній. 

Раніше мандрівник Артемій Сурін в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як туристам варто поводитись, щоб вирішити ситуацію, подібну до тієї, яка виникла в Греції.

Джерело Україна 24 Теги