Ведуча "України 24" Вікторія Малосвітна провела мотиваційний майстер-клас для молоді

Вікторія провела майстер-клас у рамках проєкту «Школа лідерів»

Ведуча "України 24" Вікторія Малосвітна провела мотиваційний майстер-клас для молоді

Телеведуча Вікторія Малосвітна виступила з майстер-класом у місті Прилуки, ставши першим спікером програми «Школа лідерів». Ведуча поділилася власним досвідом — як життєвим, так і професійним. Розповіла про професію журналіста, розкрила секрети робити у сучасних ЗМІ та поділилась особливостями роботи на телебаченні. 

«Тренінг відкрив у мені нову якість — мотивувати й запалювали серця. І це нереально круто. І найбільшою винагородою для мене буде, якщо навіть хтось один із цих молодих людей, які мене слухали, перестане сумніватися у собі та зробить крок назустріч мрії», — говорить ведуча. 

Журналістика для Вікторії — покликання і справа всього життя. Сьогодні вона досліджує актуальні новини, об'єктивно розповідає про головне і ділиться топ-темами, які варто знати кожному, на телеканалі «Україна 24».

Читайте також: Ведучі Катерина Федотенко та Сергій Никифоров розповіли про роботу на телеканалі "Україна 24"

Раніше Вікторія працювала воєнкором, а також брала інтерв'ю у чималої кількості українських політиків. Вона точно знає, як правильно ставити запитання, щоб отримати точну і правдиву відповідь.

На зустрічі з молоддю ведуча акцентувала увагу на мотивації та самоосвіті, закликала працювати над собою щодня:

«Головне — це чітко сформувати відповідь на питання: чого я дійсно хочу і що для цього мушу зробити? А далі потрібно зробити крок вперед. Так, ви будете падати та підійматися, але знову йти до мети. Не шукати виправдань своїй ліні, не піддаватися страху, вийти із зони комфорту, постійно працювати над собою, переборюючи «не можу» і «не хочу» — тільки так можна чогось досягти. І не важливо, хто ваші батьки та звідки ви родом, успіх — у ваших руках». 

На запитання молоді щодо роботи телеведучої у кадрі Вікторія відповіла, що сьогодні важливо бути професіоналом у всьому — знати роботу оператора, режисера та редактора. Адже теленовини — це продукт, над яким працює велика інформаційна команда.

Джерело Україна 24 Теги