Скандал з українцями в Греції: мандрівник дав дві поради туристам

Необхідно надати якомога більшого розголосу, щоб заворушилася бюрократична машина

Скандал з  українцями в Греції: мандрівник дав дві поради туристам

Мандрівник Артемій Сурін в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, як туристам варто поводитись, щоб вирішити ситуацію, подібну до тієї, яка виникла в Греції.

«Ніхто з наших туристів не очікував такої розв'язки ситуації. Перше, що можна порадити, - вийти на зв'язок з консульством і посольством, якщо ви раптом опинитеся в подібній ситуації, причому робити це наполегливо, і навіть не просити, а вимагати вас виручити. Обов'язок наших посольських і консульських органів - допомагати нашим співвітчизникам, які потрапили в таку ситуацію», - зазначив мандрівник.

Популярні відео

По-друге, за його словами, необхідно надати цьому якомога більшого розголосу, завдяки тим же соцмережам, щоб заворушилася бюрократична машина і вам почали реально допомагати.

«Свого часу мені це допомогло, коли я був незаконно заарештований в Ірані. Щоб не потрапляти в такі ситуації, потрібно все ретельно перевіряти і готуватися, аналізувати правила, які дуже швидко змінюються. Також попередньо вийти на зв'язок з посольством й уточнити у них інформацію, чи можете ви приїжджати. Безумовно, треба мати певний запас коштів, як готівки, так і на карті, це превентивні заходи, яким немає альтернативи», - наголосив Сурін.

Читайте також: Скандал з українцями в Греції: експерт розповів про "злий жарт безвізу"

Нагадаємо, в аеропорту Афін 5 липня затримали 17 громадян України, які прилетіли до Греції з Києва. Причиною стала заборона на в'їзд до ЄС громадянам третіх країн через карантин. Відразу після прильоту і з'ясування, що у пасажирів немає права на в'їзд в країну, їх відправили до поліцейського відділку.

Джерело Україна 24 Теги