Україну накриває атлантичне повітря: синоптик розповіла, чого чекати

У Гідрометцентрі прогнозують похолодання з подальшою спекою, зливи та смерчі

Україну накриває атлантичне повітря: синоптик розповіла, чого чекати

Про те, яка погода очікується найближчими днями в Україні, розповіла провідний синоптик Гідрометцентру Наталія Голеня в ефірі каналу "Україна 24".

"До нас іде прохолодне атлантичне повітря, воно просуває прохолодний атмосферний фронт, який сьогодні знаходиться над заходом, до вечора пройде Київ, а завтра буде над сходом. Тобто зниження температури буде також на півдні та сході, але це буде в наступні два дні. Зараз на заході України йдуть дощі, але до вечора вони припиняться і в наступні три доби буде більш-менш нормальна погода без інтенсивних дощів, будуть окремі короткочасні. Температурний фон там буде найнижчий, 18-23 градуси ", - сказала вона.

Популярні відео

За словами синоптика, через кілька днів знову стане спекотно.

"Спека ще повернеться в Україну 8, 9, 10 липня, якщо брати Київщину — температурний режим буде 20-25 градусів, 11-12 липня знову підніметься до 30. На півночі та сході України температура знизиться, але це буде 28-29 градусів, а 11-12 липня знову буде 30-35.

До нас іде то тропічна спека, то прохолодне атлантичне повітря. Поки що найтеплішим є літо 2010 року. Збільшилася кількість конвективних явищ, це град, шквальний вітер, сильні зливи, смерчі. Спекотні дні та зміна їх на прохолодні сприяють цим процесам", — розповіла вона.

Раніше дієтолог розповіла, скільки фруктів на день можна їсти.

Джерело Україна 24 Теги