Чи безпечно купатися в Києві: з'явилися дані про стан води

Киян закликали відвідувати тільки місця організованого відпочинку

Чи безпечно купатися в Києві: з'явилися дані про стан води

У Києві на офіційних пляжах вода минулого тижня відповідала всім необхідним стандартам безпеки та чистоти, але вже в середині липня якість води в Дніпрі погіршиться.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" начальник головного управління Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан.

"Що стосується водойм і пляжів, у нас минулої п'ятниці не зафіксували жодного негативного результату, вода в нас відповідає повністю стандартам. Ми сьогодні провели повторні лабораторні дослідження, і буде інформація вже в середу щодо безпечності і якості води", - розповів він.

Читайте також: У Києві назвали найкращі пляжі для відпочинку

Як зауважив Рубан, відпочивати на Дніпрі на Київщині необхідно лише в місцях організованого відпочинку, "тому що у нас є і лептоспіроз, і хвороба Лайма, й інші захворювання, вогнища яких природні для Київської області". За його словами, лише в місцях організованого відпочинку йде боротьба з цими інфекціями.

"Що стосується водойм, пляжів і води, то хронічне "захворювання" річки Дніпро починається в середині липня, з'являються синьо-зелені водорості і вода різко погіршується. І в серпні в воді вже реєструються збудники інфекційних захворювань", - додав начальник ГУ Держпродспоживслужби Києва.

Популярні відео

Нагадаємо, директор з розвитку зон рекреації КП "Плесо" Костянтин Пігуля в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, які заходи безпеки вжили на пляжах Києва через карантин.

 
Теги