Як скласти ЗНО з англійської мови – абітурієнтам дали поради

Рівень ЗНО трохи вищий аніж шкільної програми, зазначив експерт

Як скласти ЗНО з англійської мови – абітурієнтам дали поради

Для того, щоб підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови (ЗНО), необхідно слухати її не менше 40 хвилин на день, а також приділити увагу структурі мови й основним часам.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" поліглот, тренер з англійської Іван Бобров.

"Перегляньте часи англійської мови, а саме - 12 основних часів. Як ставити правильно питання, як робити негативні заперечення, як стверджувати. Перегляньте фразові дієслова обов'язково, а також неправильні дієслова і їхні форми, тому що в будь-якому завданні, незалежно від формату, вони будуть однозначно зустрічатися", - розповів Бобров.

Популярні відео

Експерт порадив не перейматися сильно стосовно знання або незнання слів, але більше повторювати структуру мови – "ті речення, конструкції, часи та неправильні дієслова, які будуть зустрічатися в ній щодня".

"Я би порадив слухати англійську мову якнайбільше до початку іспиту. Звичайно, сьогодні залишається всього один день. Загалом, найкраща рекомендація - це слухати від 40 хвилин на день саме той акцент, який буде на іспиті... Слухати якомога більше, послухати і американський, і британський акцент, бути готовим до будь-якого і звичайно ж намагатися зрозуміти максимум з того, що буде на аудіюванні і безпосередньо на самому іспиті", - зазначив поліглот.

Читайте також: ЗНО в Україні: експертка спростувала популярну страшилку для випускників

Оцінюючи складність ЗНО з англійської, Бобров зазначив:

"Я коментував ЗНО два роки тому, загалом матеріали якісні, граматиці сучасної англійської мови вони відповідають. Єдине, що вони більше розраховані на рівень Upper-Intermediate, це рівень вище середнього. Це не зовсім той середній рівень, який отримує середньостатистичний випускник української школи або коледжу… Рівень трохи вищий за шкільний".

7 липня відбудеться ЗНО з англійської мови. Для проходження тесту зареєструвалися понад 117 тисяч абітурієнтів. Тест з англійської мови містить 59 завдань, на виконання яких учасникам дадуть 150 хвилин. Завдання складається з чотирьох частин - розуміння мови на слух, читання, використання мови та письмо.

Нагадаємо, раніше вчитель Ігор Хворостяний в ефірі телеканалу "Україна 24" дав прості поради абітурієнтам, як скласти ЗНО.

Теги