Українці застрягли в Греції: в МЗС розповіли, де їх утримують

Українців, які прилетіли до Греції, відправили до поліцейського відділку

Українці застрягли в Греції: в МЗС розповіли, де їх утримують

Про умови утримання українців, яких не впустили в Грецію, розповіла заступник начальника управління консульського забезпечення МЗС Олена Ялова в ефірі телеканалу "Україна 24". За її словами, їх розмістили у відділенні поліції.

"Поліцейське відділення знаходиться на території аеропорту. Наші громадяни були розміщені там у зв'язку з тим, що були умови більш прийнятні. Водночас після отримання інформації про невідповідність їхніх умов звернувся наш консул з відповідним запитом, щоб забезпечити належні умови до моменту вильоту наших громадян на батьківщину. Ще раз зазначу, що громадян не затримали, а їм було відмовлено у в'їзді", — розповіла вона.

Читайте також Де відпочити на карантині: названі країни, куди пускають українців

Ялова розповіла, що альтернатив утриманню українців у поліцейському відділенні не було.

"Як тільки отримали перше повідомлення на гарячу лінію посольства, відразу відбулася розмова, і відповідно до інформації грецької сторони це (утримання в поліцейській дільниці - ред.) був єдиний варіант, тобто туди привозять не тільки громадян України, а й інших громадян до моменту їх відправки в ту чи іншу країну", — сказала вона.

Популярні відео

Раніше повідомлялося, що українців, які прилетіли з Києва, не впустили до Греції у зв'язку з забороною на в'їзд до країн Євросоюзу громадян з інших країн.

Джерело Україна 24 Теги