Новий навчальний рік: ексміністерка назвала чотири проблеми дистанційного навчання

Лілія Гриневич розповіла, чи можна українським школам переходити на навчання онлайн

Новий навчальний рік: ексміністерка назвала чотири проблеми дистанційного навчання

Про те, в якому форматі потрібно проводити наступний навчальний рік, розповіла ексміністерка освіти Лілія Гриневич в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Дистанційна форма навчання для дітей шкільного віку може бути тільки в обмеженому обсязі. Ви не можете отримати реальні результати без безпосереднього спілкування. Якщо зараз подивитися, що планують країни, які знаходяться в схожих ситуаціях, — всі вони говорять про необхідність починати навчальний рік у школах. Звичайно, треба буде дивитися на епідемічну ситуацію, і можна зменшувати або збільшувати дистанційний обсяг і очне навчання. Але до цього треба готуватися", — сказала вона.

Популярні відео

Гриневич назвала основні проблеми дистанційного навчання, які необхідно вирішувати.

"Повинні бути розроблені електронні матеріали для вчителів, зараз повинна бути база таких матеріалів з кожного предмету. Друге. Вчителів треба навчити користуватися дистанційними платформами навчання. Третє. Потрібно пам'ятати, що доступ до інтернету і користування планшетами та комп'ютерами в Україні різний. Зараз потрібен серйозний аудит — чи всі діти вдома можуть користуватися, чи в кожного є можливість працювати з електронним контентом. Четверта проблема — з дітьми хтось повинен перебувати вдома під час навчання", — розповіла вона.

Раніше Гриневич прокоментувала рішення влади дозволити дітям з Криму та ОРДЛО вступати до вишів без ЗНО.

 
Джерело Україна 24 Теги