Посилення карантину в Києві: у Кличка прояснили ситуацію

Показник захворюваності в столиці не зменшується

Посилення карантину в Києві: у Кличка прояснили ситуацію

У Києві немає передумов для посилення карантину, за умови, що люди дотримуватимуться рекомендацій епідеміологів.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка Валентин Мондриївський.

"Кількість хворих не зменшується, аналізуємо причини таких цифр. Очевидно, що зокрема таку кількість виявлених дає збільшення кількості тестів. У Києві за добу проводять близько 3000 тестів, їх роблять всі ті, хто має право їх проводити", - повідомив чиновник.

Популярні відео

Читайте також: Київ може повернутися до жорсткого карантину - заява Кличка

За його словами, в Києві працюють групи контролю, які стежать разом з поліцією за дотриманням протиепідемічних заходів у громадських закладах.

"Не думаю, що далі буде посилення (карантину - ред.), потрібно просто дотримуватися рекомендацій. Протягом тижня ми подивилися, що кінотеатри і так слабо відвідуються, тому немає сенсу обмежувати їх роботу після 22:00, тому що найбільш відвідувані сеанси починаються близько 21:00", - сказав Мондриївський.

Заступник голови КМДА зазначив, що в понеділок відбудеться засідання штабу, де аналізуватимуть, наскільки ефективні карантинні обмеження.

Нагадаємо, раніше радник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко в ефірі каналу "Україна 24" розповів, за яких умов у Києві можливе посилення карантинних обмежень.

Джерело Україна 24 Теги