У Мін'юсті розповіли, скільки пар розлучилися під час карантину

Органи реєстрації актів цивільного стану продовжували працювати при карантинному режимі та реєстрували шлюби, розлучення, народження і смерть

У Мін'юсті розповіли, скільки пар розлучилися під час карантину

Начальник управління з питань державної реєстрації актів цивільного стану Мінюсту Наталія Дубиківська в ефірі каналу "Україна 24" розповіла про статистику шлюбів і розлучень під час карантину.

"Грунтуючись на даних за три карантинних місяці (березень, квітень, травень), можна сказати, що показники кількості шлюбів і розлучень різні, і динаміка шлюбів значно вища - 15 тис. пар, а розлучилося лише 3 тис.", - сказала Дубиківська.

Популярні відео

Читайте також

Проте, за даними фахівця Мін'юсту, карантин не вплинув на зростання випадків розлучення в порівнянні зі "звичайним" періодом.

"Якщо ми порівняємо аналогічну статистику минулого року з цими ж місяцями, ми зрозуміємо, що в Україні на 59% знизилася кількість розлучень, зареєстрованих органами реєстрації актів цивільного стану. І на 50%, на жаль, зменшилася кількість пар, шлюби яких ми зареєстрували в відділах РАЦС або в виконкомах сільських рад", - сказала Дубиківська.

За словами чиновниці, під час карантину органи РАЦС продовжували вирішувати питання реєстрації народження, шлюбу і смерті, оскільки вони мають соціальне значення.

Нагадаємо, раніше психолог Тетяна Ларіна в ефірі каналу Україна 24 "розповіла, як зберегти стосунки під час карантину.

Джерело Україна 24 Теги