Україну сприймають через "російські окуляри" - експерт про очікування Заходу

Аналітик британського дослідницького центру Chatham House розповіла про сприйняття України в Європі

Україну сприймають через "російські окуляри" - експерт про очікування Заходу

Росія хоче вибити надію Заходу на український успіх з-під ніг України. Про це заявила керівниця Українського форуму Королівського інституту міжнародних відносин Chatham House Орися Луцевич під час Київського безпекового форуму, який транслював телеканал "Україна 24".

"Основна проблема в Україні залишається. Дуже часто її сприймають через російські окуляри, і на фоні цієї дуже токсичної дезінформації, яку проводить Росія, що Україна є невдалою країною, яка ніколи не відбудеться, — якраз Росія хоче вибити оцю надію Заходу з-під ніг України. Тому цей конфлікт – це битва також за наратив. Чий голос чують та кого слухають", — сказала вона.

Популярні відео

Луцевич запевнила українців, що Захід продовжує приділяти увагу Україні та захищати її.

"Але я хочу сказати, що, безумовно, за цей час, і це дуже важливо українцям зрозуміти, надія на Україну не зменшується. Може бути сумнів у лідерах. І, безумовно, Захід поважає вибір українців. Але за цей час також Захід досить багато інвестував в український успіх.

Створилися такі групи в Брюсселі на підтримку України, які щоденно займаються реформами, яких раніше не існувало, до Революції Гідності. У Берліні працює активна група, яка займається Україною. І ці групи є лобістами України, тому що вони якраз дуже сподіваються, що в України все вийде. Тому що український успіх – це успіх Європи, і певне світло в трансформації тієї самої Росії", — сказала вона.

Раніше священник розповів, чим Україна може відповісти на війну і коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги