Школи мають готуватися до навчання в умовах коронавірусу — Комаровський дав поради

Лікар Євген Комаровський розповів, які заходи необхідно вжити в школах у наступному навчальному році

Школи мають готуватися до навчання в умовах коронавірусу — Комаровський дав поради

Яких заходів потрібно дотримуватися в школах в умовах коронавірусу, розповів кандидат медичних наук, доктор Євген Комаровський в ефірі каналу "Україна 24".

"На сьогодні ми всі повинні готуватися до того, що 1 вересня діти йдуть в школу. Тому зараз треба думати про те, в які школи діти йдуть. У школах має бути соціальне дистанціювання — не 30 осіб в класах, а 15, наприклад. за партою діти повинні сидіти по одному. А ось на перервах, коли вони носяться... їх треба максимально виганяти на свіже повітря", — сказав він.

Читайте також "Це мені незрозуміло": Комаровський про нове карантинне обмеження

Комаровський запропонував переглянути звичні умови проведення уроків.

"Нам зараз треба думати, як ми змінимо кількість дітей в класах, як ми забезпечимо школи достатньою кількістю медсестер, як ми проконтролюємо повітрообмін в класах, як ми налагодимо там систему вентиляції, як ми проконтролюємо в класах температуру і вологість повітря. На ці речі ми й повинні звертати увагу. І ми повинні зробити все, щоб в школі все, що може відбуватися на свіжому повітрі, відбувалося на свіжому повітрі. Я б робив, як в інших країнах — поки у нас тепло, діти повинні вчитися на свіжому повітрі, по максимуму", — сказав лікар.

Популярні відео

Також він звернув увагу на важливі нюанси роботи шкіл під час карантину.

"Є ще нюанси — група ризику серед вчителів 50+, 60+, їх треба рятувати. І ще дуже важливо. Якщо батьки не хочуть, щоб їхні діти ходили до школи, і не мають можливості сидіти з дітьми вдома, то всі такі діти повинні мати можливість отримувати дистанційну освіту", — зазначив Комаровський.

Раніше лікар розповідав, як довго буде тривати епідемія коронавірусу COVID-19.

Джерело Україна 24 Теги