Сума штрафу водіям може подвоюватися – у Авакова назвали умову

Упродовж 10 діб можна сплатити половину штрафу

Сума штрафу водіям може подвоюватися – у Авакова назвали умову

Радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Іван Варченко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про механізм сплати штрафів за порушення на дорогах, зафіксовані відеокамерами.

«Після того, як ви стали порушником, до вас упродовж якогось часу надходить цей лист поштою. Лист набуває чинності, і з того моменту проходить 10-денний відлік, після того як ви або дорослий представник вашої родини отримав і розписався за цей лист повідомленням. Впродовж цих 10 діб ви маєте сплатити призначений вам штраф», - заявив радник міністра.

Популярні відео

За його словами, водії можуть отримати цю інформацію інакше: якщо вони зареєстровані у відповідних системах, їм може надійти смс, чи можна дізнатись інформацію через кабінет водія.

«Упродовж 10 діб ви можете сплатити половину штрафу, тоді вам надається 30 діб, щоб сплатити решту штрафу.  Якщо ви за понад 30 діб не заплатили повну суму штрафу, але не оскаржуєте цю постанову, то ви маєте сплатити подвійний штраф. В разі невиплати подвійного штрафу, ви притягуєтесь до відповідальності через виконавчі служби», - наголосив Варченко.

Читайте також: Відеофіксація порушень не зовсім законна - автоюрист пояснив проблему

Раніше автоюрист Ярослав Попов в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, як водієві довести свою непричетність до скоєння правопорушення транспортним засобом-«двійником».

Нагадаємо, заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко розповідав про те, кому виписують штрафи за перевищення швидкості.

Джерело Україна 24 Теги