Як уникнути штрафу за "двійника" - юрист дав пораду водіям

Поширеною є практика, коли використовуються номери «двійників»

Як уникнути штрафу за "двійника" - юрист дав пораду водіям

Автоюрист Ярослав Попов в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, як водієві довести свою непричетність до скоєння правопорушення транспортним засобом-«двійником».

«Поширеною є практика, коли використовуються номери «двійників». У мене зараз така справа у провадженні. Особа не здійснювала керування транспортом, знаходилася на той момент в іншій області, а камера автовідеофіксації зняла транспортний засіб такого ж кольору, такої ж марки з цими ж номерами на той момент у Києві. Але на його машину було виписано штраф», - зазначив юрист.

Популярні відео

За його словами, в такій ситуації найкраще звертатися до юристів і отримувати кваліфіковану правову допомогу.

«Варто розуміти, що особа здатна самостійно захищати свої інтереси, вона може звертатися до суду і оскаржувати цю постанову, отримувати певну сатисфакцію своїх прагнень. Також людина може змінити відповідача, якщо надала транспортний засіб товаришеві, і він здійснював керування на той момент, щоб він поніс відповідальність», - заявив Попов.  

Читайте також: "Нас здивували рекорди" — в поліції розповіли про роботу камер на дорогах

Раніше заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко розповідав про те, кому виписують штрафи за перевищення швидкості.

Джерело Україна 24 Теги