"Збудилися добре": Клітіна пояснила, навіщо записала скандальне відео

Ексзаступниця міністра заявила, що її підтримали багато людей

"Збудилися добре": Клітіна пояснила, навіщо записала скандальне відео

Ексзаступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна в ефірі каналу "Україна 24" прокоментувала скандальне відеозвернення в купальнику, де вона анонсувала створення нової партії в Україні.

"Не розраховувала на таку реакцію, думала, досить потріпали моє ім'я. Збудилися добре, бачите, нову партію створюю. Я задумалася серйозно, тому що не знаю, за кого зараз голосувати. Там є хтось за правду, хтось справедливий? Не бачу нікого, вирішила сама стати, раз я тепер безробітна. Всі боягузи і не відповідають за свої слова, я відповідаю, тому що кажу правду. І нехай малюють мені хоч треті груди, смійтеся скільки хочете. Яка різниця, одягнена я чи роздягнена, якщо у нас жінка все одно що шматок м'яса або сосна?", - заявила вона.

Читайте також

Клітіна порадила політикам посміятися над собою, "тому що думають про якісь частини тіла, замість того, щоб про країну подумати".

"Чоловік мене підтримує, але він не дивиться телевізор, відписався від мене в соцмережах, тому не виносить, коли мене обзивають. Багато людей пишуть мені, здивована такою підтримкою. Дякую всім", - додала вона.

Популярні відео

Як відомо, Олександра Клітіна записала відеозвернення в купальнику, в якому оголосила про створення власної партії "Україна проти корупції", і пригрозила "розібратися з усіма корупціонерами й політичними проститутами". Відео отримало великий резонанс у соцмережах.

 
Джерело Україна 24 Теги