Легалізація грального бізнесу: у Авакова вказали на проблему

Радник глави МВС чекає від депутатів остаточної версії резонансного законопроєкту

Легалізація грального бізнесу: у Авакова вказали на проблему

Легалізація грального бізнесу в Україні потребуватиме перевірки готелів, які забажають розмістити в себе гральні автомати, оскільки в країні дуже мало справжніх чотири- та п'ятизіркових готелів.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Мартиненко, коментуючи законопроєкт про легалізацію грального бізнесу.

"Якщо ми почнемо аналізувати, які готелі в нас є п'ятизірковими, а які чотиризірковими, то виявиться, що в нас у країні таких готелів не так вже й багато. Другий момент - треба ці стандарти впроваджувати у готелях, тому що багато готелів не подавали документи на отримання зірок, і це є величезною проблемою", - зауважив Мартиненко.

Популярні відео

Читайте також: "Тато понесе зарплату не додому": нардеп про гучний законопроєкт

Водночас радник глави МВС висловив переконання, що готелі, які забажають впроваджувати у себе гральні автомати, підуть шляхом стандартизації.

"Наскільки це буде ефективно - мені хотілося б побачити кінцевий варіант, до якого прийдуть народні депутати, бо дискусій буде дуже багато", - додав він.

Нагадаємо, раніше віцепрезидент Всеукраїнської асоціації гральної індустрії Олексій Євченко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, які нововведення передбачає законопроєкт про гральний бізнес.

Джерело Україна 24 Теги