Шахтарі чітко озвучили вимоги — нардеп розповів про мету протесту

Народний депутат Михайло Волинець розповів, чого хочуть шахтарі та що їм пообіцяли у президента

Шахтарі чітко озвучили вимоги — нардеп розповів про мету протесту

Про вимоги шахтарів до уряду розповів народний депутат України та голова Незалежної профспілки шахтарів Михайло Волинець в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Шахтарі чітко сформували вимоги: виплатити заборгованість по заробітній платі, вивести шахти з простою, навести лад в енергетичному секторі, усунути корупційні явища, які давно сформувалися в енергетичному секторі. Відправити у відставку голову комітету з питань енергетики Андрія Геруса, який і призвів до розвалу енергетичної сфери України, створив проблеми для шахтарів України та в цілому підірвав енергетичну безпеку", — заявив він.

За його словами, зараз шахтарі стали найбільшими патріотами України, оскільки піклуються не тільки про збереження енергетичного сектора, але й про енергобезпеку держави. Вони ставлять питання про припинення постачання вугілля та електроенергії з країни-агресора.

"Зараз ми зустрілися з двома заступниками глави Офісу президента, і пані Коваль пообіцяла, що найближчим часом буде організована зустріч прем'єр-міністра з представниками ініціативної групи з моєю участю, і ми крок за кроком повинні розібратися за всіма пунктами вимог", — розповів Волинець.

Раніше глава Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що російські шахтарі та пенсіонери отримують гроші з бюджету України, поки українські шахтарі страйкують під Кабміном.

Джерело Україна 24 Теги