Під Офісом президента протестують шахтарі

Шахтарі висунули низку вимог до уряду

Під Офісом президента протестують шахтарі

Безстроковий протест шахтарів проходить у столиці. Вони з'їхалися до Києва з різних міст і вимагають погасити заборгованість по зарплатах — це понад 600 млн гривень. Також шахтарі вимагають заборонити купувати вугілля за кордоном, звільнити главу енергетичного комітету Андрія Геруса та притягти його до відповідальності. Що відбувається під Офісом президента, розповіли журналісти телеканалу "Україна 24".

Читайте також: Україна дає роботу і пенсії росіянам — Ляшко про поправку Геруса

Близько 8-ї ранку шахтарі з державних шахт зібралися на Майдані, а потім вирушили під Верховну Раду. Там вони влаштували імпровізовану сцену, з якої розповідали про свої вимоги. Пізніше вони перейшли під Офіс президента, де продовжують свою акцію.

Популярні відео

Гірники сказали, що їх повинно було бути більше, але не всі через коронавірус змогли дістатися до Києва. Вони кажуть, що влада повинна звернути увагу на кризу у вугільній сфері, яка сталася тому, що продовжували купувати російську енергію, в той час як українське вугілля лежало на складах. Оголошено, що акція буде безстроковою.

Раніше народний депутат від партії "Батьківщина" Олексій Кучеренко назвав свого колегу зі "Слуги народу", главу парламентського комітету з енергетики Андрія Геруса "великим диверсантом для енергетики України".

Джерело Україна 24 Теги