Угорщина зняла обмеження на кордоні з Україною: з'явились подробиці

На західному кордоні не спостерігається скупчення транспортних засобів

Угорщина зняла обмеження на кордоні з Україною: з'явились подробиці

На кордоні України з Угорщиною відновили роботу всі пункти пропуску. Великих черг з охочих потрапити до ЄС у понеділок не спостерігається.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" керівник пресслужби Львівського прикордонного загону Роман Стахів.

"Зараз у жодному з пунктів пропуску на західному кордоні ми не спостерігаємо накопичення транспортних засобів. Зокрема, на таких популярних напрямках як Шегині – Медика, Краковець – Корчова, Рава-Руська. Сьогодні на кордоні з Угорщиною повністю відновили роботу пункти пропуску Вилок – Тісабеч, Лужанка – Берегшурань, Косино – Барабаш та Дзвінкове – Лонья. Станом на ранок було невелике накопичення на пункті пропуску "Тиса", близько 50 авто, але вже станом на 15:00 черги немає", - розповів він.

Популярні відео

Читайте також: Чому українці їдуть на заробітки за кордон – експерт назвав головну причину

Стахів повідомив, що минулого тижня, коли пункт пропуску "Шегині" працював лише як піший перехід, прикордонники спостерігали досить велике накопичення охочих перетнути кордон у бік ЄС.

"Зараз відновлено і автомобільний рух, і курсують автобуси. Тому навантаження на піший перехід значно зменшилося. І очевидно, що левова частка бажаючих виїхати за кордон одразу після послаблення карантину в країнах ЄС була найбільш масовою. Тому зараз тенденція іде на спад", - зазначив представник Держприкордонслужби.

Як відомо, Угорщина з 29 червня відкрила всі пункти пропуску на кордоні з Україною. До понеділка працював лише один пункт пропуску. Водночас, Україна не потрапила до "зеленого списку" країн, для яких ЄС рекомендує відкривати кордони з 1 липня.

 
Джерело Україна 24 Теги