Повінь у Карпатах: з'явився тривожний прогноз

В Івано-Франківській області повідомили про аномальні опади

Повінь у Карпатах: з'явився тривожний прогноз

На території Івано-Франківської області, яка постраждала від повені, знову очікуються сильні дощі.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів начальник управління цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації Володимир Стебницький.

"У нас була стихія з 12 по 25 червня, сьогодні ми чекаємо дощі, вчора знову були на локальних територіях сильні дощі. Опади зараз нетрадиційні - від 30% до 70% місячної норми випадає за 3-4 години на населений пункт. Звичайно, не справляються ані канави, ані річки. Водних об'єктів на території області близько 8 тисяч", - розповів Стебницький.

Читайте також: Повінь у Карпатах: Зеленський покликав на допомогу сусідів України

Він повідомив, що на території Івано-Франківської області було підтоплено 263 населених пункти, зараз таких лишається 42.

"Допомога надходить постійно, зведені загони з Хмельницької, Львівської та інших областей зараз працюють. Приїжджає техніка, особовий склад ДСНС, допомагають розчищати… Ліквідовуємо ситуацію, даємо людям проїзди", - додав Стебницький.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", що районам Західної України, які постраждали від повеней, загрожує нова небезпека.

Джерело Україна 24 Теги