"Ставлення до нагород у мене одне": відомий журналіст про орден від Зеленського

Глава "Інтерфакс-Україна" розповів, як сприйняв нагородження на честь Дня Конституції

"Ставлення до нагород у мене одне": відомий журналіст про орден від Зеленського

Президент Володимир Зеленський підписав указ про присвоєння державних нагород на честь Дня Конституції, серед тих, кого нагороджено - генеральний директор агенції "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко. Він отримав орден князя Ярослава Мудрого V ступеня. Мартиненко розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", як сприйняв своє нагородження.

"Це рішення президента було для мене абсолютно неочікуваним, просто я навіть уже і не думав, що може бути якесь нагородження. А ставлення до нагород у мене одне все життя. Тому що, я вважаю, потрібно робити те, що ти любиш, те, що ти вмієш, те, що ти, власне, мусиш робити. А будуть нагороди чи не буде нагород – це від тебе вже не залежить", — сказав він.

Популярні відео

Мартиненко вважає, що у багатьох випадках нагорода — це доля випадку.

"Тому що я знаю, я сам працював в Адміністрації президента 4 роки, тому багато таких указів про нагородження пройшло через мене. Тому всяке буває. Так що треба просто робити те, що ти хочеш", — сказав він.

Читайте також "Я подумала, що це розіграш": Ірина Білик про орден від Зеленського

Нагадаємо, до Дня Конституції, який щорічно відзначається 28 червня, Президент Володимир Зеленський підписав указ про присвоєння державних нагород. Президент привітав з Днем Конституції всіх українців.

Джерело Україна 24 Теги