Вибух на Позняках: названо термін готовності експертиз

Експерти продовжують обстежувати будинок, проводяться хімічні дослідження

Вибух на Позняках: названо термін готовності експертиз

Як проводять експертизи у будинку на Позняках, де стався вибух, і коли будуть результати, розповів директор Київського інституту судових експертиз Олександр Рувін в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Ми зараз проводимо цілу низку експертиз, які стосуються складу газу, який безпосередньо був у трубопроводах. Також ми проводимо експертизу шлангів, які були встановлені замість лічильників, щодо відповідності ДЕСТу. Я думаю, наступного тижня ми вже зможемо сказати результати експертиз", — сказав він.

Читайте також Вибух на Позняках: у Кличка застерегли господарів квартир з пластиковими вікнами

Рувін розповів, що саме досліджують експерти.

"Зараз ми проводимо додаткову експертизу щодо можливості використання несучих конструкцій, стін, фундаменту тощо. Виїжджають спеціальні експерти зі спецприладами, ми беремо проби з кожного металу, бетону, всіх несучих конструкцій, проводимо хімічні дослідження, потім проводимо будівельні дослідження на відповідних приладах", — сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, в багатоквартирному будинку на Позняках у Києві вранці 21 червня пролунав потужний вибух, були зруйновані квартири на декількох поверхах. Загинули п'ять осіб.

Поліція порушила справу через недотримання правил протипожежної безпеки, основна версія - вибух газу.

Джерело Україна 24 Теги