"Я була в шоці": Єфросиніна розповіла про нагороду від Зеленського

Відома телеведуча поділилася, як дізналася про президентську нагороду

"Я була в шоці": Єфросиніна розповіла про нагороду від Зеленського

Президент Володимир Зеленський підписав указ про відзначення державними нагородами з нагоди Дня Конституції. Про те, як дізналася про свою нагороду — орден "За заслуги" ІІІ ступеня, розповіла телеведуча Марія Єфросиніна.

"Я не знала. Для мене це була велика несподіванка. Я була в супермаркеті, купувала продукти для всієї родини, як я роблю щосуботи. Мені прийшла смс "Вітаю".  Я спочатку не зрозуміла, що це, думала — розіграш. Потім ще, ще смс. А потім хтось додумався надіслати мені посилання на цей указ.

Наскільки мені відомо, люди подають себе самі на всі ці нагороди та звання, але в моєму випадку нічого такого не було, я нічого нікуди не подавала, і взагалі до нагород ставлюся спокійно. Так що я була шокована. Я навіть не пам'ятаю, купила я ті продукти, чи ні", — сказала вона.

Читайте також: Не можна зловживати — Тарас Тополя розповів, коли можна співати гімн

Єфросиніна розповіла, що її благодійний фонд "Твоя опора" облаштував всім необхідним 46 лікарень. Фонд працює вже шість років. Ведуча додала, що отримала нагороду, як їй повідомили в Офісі президента, за свою громадську діяльність.

Раніше президент Володимир Зеленський привітав українців з Днем Конституції.

Джерело Україна 24 Теги