"У неї вклали душу": Марія Бурмака про Конституцію України

Українська співачка розповіла, що їй подобається в головному законі країни

"У неї вклали душу": Марія Бурмака про Конституцію України

Про те, як ухвалювали Конституцію України в 1996 році, розповіла співачка Марія Бурмака в ефірі телеканалу "Україна 24" у річницю появи Основного закону.

"Я пам'ятаю ті часи, коли Конституція приймалася. Я пам'ятаю, включала телевізор і бачила ці кадри, які всі пам'ятають, сльози Михайла Сироти (нардеп, який майже добу стояв біля трибуни Верховної Ради під час обговорення Конституції - ред.), радість В'ячеслава Чорновола, зараз це наші легенди", — сказала вона.

Популярні відео

Бурмака вважає, що текст Конституції був прописаний дуже ретельно.

"Я ще тоді читала текст Конституції, і мені подобається цей текст. Я вважаю, що наш Основний закон виписаний правильно. І мені дуже не подобається постійне бажання змінити Конституцію, внести в неї правки. Вона правильна, вона хороша, я нею пишаюся. Це цілісний документ. Люди, які приймали та виписували її, дійсно вклали в неї душу", — сказала вона.

Раніше музикант Тарас Тополя розповів, як часто можна виконувати Державний гімн.

Нагадаємо, сучасна українська Конституція прийнята Верховною Радою України 28 червня 1996 року. Українську Конституцію визнали однією з найдемократичніших у всьому світі. У ній міститься преамбула, 15 розділів і 161 стаття про устрої держави, громадянські права, територіальний устрій та конституційні органи.

Джерело Україна 24 Теги