Треба готуватися - синоптик дала прогноз щодо злив

Усі відповідні служби на заході України у нечасті сухі паузи мають розчищати завали

Треба готуватися - синоптик дала прогноз щодо злив

Синоптик Наталка Діденко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла про те, якою буде погода у Західній Україні, яка постраждала від паводків, найближчими днями.

«Справа в тому, що більше місяця на Прикарпатті, навколо Карпат, в самих горах, на Буковині йшли дощі. Дуже часто ці дощі спостерігалися як сильні зливи. Тому знаходити у паводках одну-єдину причину не варто. А багато хто говорить про сильну вирубку лісів. Звичайно, вирубка лісів сприяє такому проходженню води, а  особливо небезпечним явищем є селеві потоки, які несуть із собою каміння і мул з гір, і вони виникають просто миттєво», - заявила синоптик.

Популярні відео

Вона наголосила, що сильні зливи найближчим часом, за попередніми прогнозами, у Карпатах очікуються.

«Я як синоптик не можу сказати, що найближчим часом передбачається суха стійка погода або повне припинення опадів. Тому треба стежити за прогнозами погоди, а усім відповідним службам у нечасті сухі паузи треба розчищати завали, допомагати, укріплювати – робити все, щоб ситуацію покращувати», - зазначила Діденко.

Читайте також: "Держава дуже мало зробила": еколог про повінь у Карпатах

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", що районам Західної України, які постраждали від повеней, загрожує нова небезпека.

Джерело Україна 24 Теги