Куди українці літають на відпочинок: названі популярні у туристів країни

Українці вибирають напрямки, куди почали літати літаки

Куди українці літають на відпочинок: названі популярні у туристів країни

Українські туристи вже купують путівки на липень-вересень, серед пріоритетних країн у них значаться Албанія і Туреччина.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" директор туристичної компанії Максим Дереза.

"Вчора після тримісячної перерви полетів перший чартер - в Албанію. Наступна чартерна програма починається 1 липня - Туреччина. 4 липня - Хорватія. Люди зараз більше чекають. Зараз є 10% від обсягу ринку 2019 року. Зараз вже купують путівки на липень-вересень. Але основна маса чекає, коли все полетить, підуть "першовідкривачі", і тоді вже і інші зможуть подорожувати", - сказав Дереза.

Популярні відео

Читайте також: Україну чекає розквіт внутрішнього туризму - експерт назвав причину

Коментуючи подорожі всередині України, експерт заявив, що в країні немає ринку внутрішнього туризму.

"Так, у нас є куди поїхати, є що подивитися. Якщо говорити про обсяг ринку туризму в Україні та за кордоном - разів у 100 відмінність. Туристичні компанії чекають відновлення потоку виїзного туризму, тому що там є гроші, там є ринок. А всередині країни 99% людей подорожують самостійно. Плюс відсутня консолідація самих учасників, готелів, гідів. Плюс готелі змінюють умови", - зазначив він.

За словами Дерези, зараз українці обирають ті туристичні напрямки, куди літають літаки - "Албанія, Туреччина, сподіваємося, що полетить Єгипет".

Нагадаємо, раніше глава Держагентства з розвитку туризму Мар'яна Олеськів розповіла в ефірі каналу "Україна 24", яких втрат зазнала туристична сфера в Україні від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги