Постраждалим від повені в Україні дали пораду, як відшкодувати збитки

Жителі Західної України інтенсивно страхують майно

Постраждалим від повені в Україні дали пораду, як відшкодувати збитки

Люди, які застрахували майно від стихійного лиха, можуть розраховувати на відшкодування збитків після повеней у Західній Україні.

Про це розповіла в ефірі каналу "Україна 24" виконавча директорка страхової компанії Леся Щербакова. Також вона пояснила, що необхідно для отримання страховки.

"У пакет майнового страхування входять ризики - повінь, сильний вітер, дощ, град тощо. У нас вже більше 10 випадків, і далі ми приймаємо заяви на відшкодування витрат по майну, затопленому внаслідок подій на заході країни. Ми вже готуємо виплати", - сказала вона.

Читайте також: "Держава дуже мало зробила": еколог про повінь у Карпатах

Щербакова зазначила, що в Україні з кожним роком все популярнішим стає таке страхування.

"Західна Україна традиційно з високою інтенсивністю страхує майно, тому що такі випадки були і раніше. Але цей рік особливо катастрофічний. Все більше ми укладаємо договорів зі страхування на випадок стихійного лиха, вибуху газу", - сказала виконавча директорка страхової компанії.

Страховик пояснила, як треба діяти людям, які розраховують на відшкодування збитків:

"Коли трапилося таке, потрібно телефонувати в страхову компанію. Страхова компанія організовує огляд майна, приїжджає фахівець, який описує, оглядає, фотографує пошкодження. Від людини потрібна заява і підтвердження права власності. Далі страхова компанія робить розрахунок збитків, і ми ухвалили рішення в цій катастрофічній ситуації прискорити процедуру виплати".

Популярні відео

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів в ефірі каналу "Україна 24", що районам Західної України, які постраждали від повеней, загрожує нова небезпека.

Джерело Україна 24 Теги