Навчання в школах і вишах зміниться через карантин: що чекає на учнів з 1 вересня

Нардеп прокоментувала чутки про перехід на повну дистанційну освіту

Навчання в школах і вишах зміниться через карантин: що чекає на учнів з 1 вересня

Навчальні заклади в Україні з 1 вересня не будуть у зв'язку з карантином переходити на 100% дистанційну освіту.

Про це розповіла в ефірі каналу "Україна 24" народний депутат від партії "Слуга народу", член парламентського комітету з питань освіти Юлія Гришина.

Коментуючи, як буде вестися навчальний процес з 1 вересня, депутат зазначила:

"Я хочу заспокоїти всіх і сказати про те, що, звичайно, ми не говоримо про те, що переходимо на дистанційну освіту. Ми будемо говорити про те, що готуємося до змішаної форми навчання. Кількість дистанційних онлайн-частин в освіті буде залежати від епідемічної ситуації в країні, яку ми будемо спостерігати ближче до 1 вересня".

Читайте також: Ректор відомого вишу закликав скасувати ЗНО: названо три причини

За її словами, перехід на 100% дистанційну освіту - це ненормальна ситуація.

"Все займають однозначну позицію, що дистанційне навчання не може проходити тільки в дистанційній формі. Згадаймо, чому з'явилися ці розмови. Не тому, що сталася пандемія. З 11 березня діти перестали ходити до школи, через тиждень-два нам стало зрозуміло, що, швидше за все, вони туди не повернуться, і дітей треба було продовжувати вчити. У зв'язку з цим виникла необхідність терміново впроваджувати методології дистанційного навчання", - пояснила Гришина.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше експерт з питань освіти Українського інституту майбутнього Микола Скиба в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що під час карантину переважна більшість шкільних вчителів не впоралися з дистанційним навчанням.

Джерело Україна 24 Теги