Це свідоме вбивство - "слуга народу" про вибух будинку на Позняках

Олена Шуляк заявила, що в Україні подібні інциденти можуть повторитися

Це свідоме вбивство - "слуга народу" про вибух будинку на Позняках

Народний депутат від партії "Слуга народу" Олена Шуляк в ефірі каналу "Україна 24" заявила, що причиною вибуху в житловому будинку на Позняках у Києві стала груба недбалість комунальників, яку можна прирівняти до свідомого вбивства.

Коментуючи причини трагедії, Шуляк зазначила:

"Коли зняли лічильники на заміну, то, за свідченнями жителів, у шланги перемички вставляли з пластикових пляшок або навіть туалетного паперу. В XXI столітті ми бачимо банальну недбалість або навіть свідоме вбивство, і це і є відповідь на те, чому в Україні вибухають будинки".

Читайте також: Головна версія - газ, але питання в іншому - "слуга народу" про вибух на Позняках

Нардеп висловила впевненість, що "поки не буде введено найжорстокішу відповідальність за таку недбалість - будинки будуть вибухати".

"Я подивилася статистику за три останні роки - в Україні сталося 183 аварії і 366 осіб постраждали, з них близько 200 загинули під завалами або в результаті вибухів. Середній вік житла в Україні - майже 50 років, і ми не бачимо, що уряд зробив якісь кроки для аудиту і інвентаризації, ні органи місцевого самоврядування", - додала вона.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше спікер Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що у справі про вибух на Позняках поліція провела низку обшуків в АТ "Київгаз" і у слюсаря, який напередодні інциденту міняв газові лічильники в будинку. За його словами, можливим винуватцям трагедії загрожує до 8 років в'язниці.

Джерело Україна 24 Теги