Україна підняла принципове питання на переговорах щодо Донбасу: подробиці

Росія не йде ні на які компроміси, повідомив Денис Казанський

Україна підняла принципове питання на переговорах щодо Донбасу: подробиці

Україна на переговорах щодо Донбасу підняла питання повернення територій ОРДЛО, які, згідно з Мінськими угодами, повинні бути під українським контролем. Росія навідріз відмовляється виконувати цю умову.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповів представник Донецька в Тристоронній контактній групі по Донбасу, журналіст Денис Казанський.

"На цьому засіданні не було обговорено нічого нового, що не обговорювалося раніше. Піднімали питання лінії розмежування. Це принципове питання. Якщо ми говоримо про особливий статус ОРДЛО, нам потрібно розуміти, що це за окремі райони, де вони починаються і закінчуються. Єдиний кордон, який є зараз - це лінія розмежування, що зафіксована в Мінському меморандумі від вересня 2014 року", - розповів Казанський.

Читайте також: Жителі ОРДЛО виберуть Україну — Казанський назвав причину

За його словами, окупанти додатково захопили 1700 кв. км території, яка за Мінськими домовленостями повинна бути українською.

"Російська сторона відмовляється виконати ці умови, причому Росія постійно звинувачує Україну в невиконанні. Ймовірність виборів восени там дуже маленька. Протилежна сторона не йде ні на які компроміси", - додав учасник ТКГ.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше учасник Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу Денис Казанський в ефірі каналу "Україна 24" розповів, чи можливе політичне врегулювання ситуації на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги